OSP Moszczenica
15/2016 r Pożar budynku mieszkalnego

15/2016 r Pożar budynku mieszkalnego

Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Czarnocin (gm. Czarnocin)

W dniu 17 marca 2016 roku ok godziny 09.00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w miejscowości Czarnoci płonie budynek mieszkalny. Na miejsce zadysponowano jednostki z terenu gm . Czarnocin , JRG Piotrków Trybunalski oraz zastęp GCBA z naszej jednostki ( OSP KSRG Moszczenica) . Po dojeździe pierwszych zastępów ratownicy ujrzeli dym wydobywający się z poddasza budynku.Działania strażaków polegały na podaniu prądów wody na palący się budynek W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Siły i środki zadysponowane na miejsce zdarzenia:
JRG Piotrków Trybunalski : GBA 2,5/16 MAN TGM
Jednostki OSP z gm. Czarnocin
OSP KSRG Moszczenica : GCBA 5/36 Scania P380 349E61

Dołącz do nas
Google+