OSP Konstantynów Łódzki

Zebranie sprawozdawcze za rok 2013 [FILM]

W sobotę 8 marca odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2013 roku członków OSP "Konstantynów" w Konstantynowie Łódzkim. Zapraszamy do obejrzenia zamieszczonego niżej filmu z działalności.

Zebranie rozpoczęło się od powitania przez Naczelnika dh Arkadiusza Duraja przybyłych zaproszonych gości m.in. honorowego członka dh Wiesława Serafińskiego, Senatora Rzeczpospolitej Polskiej Pana Ryszarda Bonisławskiego, V-ce Prezesa ZP ZOSP RP w Pabianicach Pana Henryka Banasiaka, Prezesa ZM ZOSP RP Pana Andrzeja Fisiaka, Dowódcę JRG w Pabianicach Pana Pawła Karasińskiego, przedstawicieli Urzędu Miasta, członków wspierających, członków czynnych oraz wszystkich pozostałych gości.

Pierwszym punktem zebrania był wybór przewodniczącego oraz wszystkich komisji. Po tym wyborze członkowie OSP pozytywnie przegłosowali przyjęcie porządku obrad.

Kolejnymi punktami zebrania były sprawozdania: z działalności jednostki, finansowe, komisji rewizyjnej, plan działalności na 2014 roku i plan finansowy na 2014 rok.

Po zakończeniu odczytywania sprawozdań odbyła się miła uroczystość wręczenia medali:

  • Odznaką "Strażak Wzorowy" odznaczona została druhna Joanna Rosiak
  • Medalem "Za wysługę lat" odznaczeni zostali:
  • dh Jan Poczta - 45 lat
  • dh Wiesław Serafiński - 35 lat

Następnie wszystkim gościom przedstawiona została prezentacja o działalności naszej jednostki w 2013 roku. Goście oglądali prezentację z bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ pierwszy raz w taki sposób zostało zaprezentowane to czym zajmujemy się na co dzień.

Zebranie zakończyło się parę minut przed godziną 18.

Dołącz do nas
Google+