OSP Konstantynów Łódzki
OSP Konstantynów popiera akcję "KOLORUJEMY!"

OSP Konstantynów popiera akcję "KOLORUJEMY!"

„Kibice z różnych miast i klubów piłkarskich oraz PZPN w jednej akcji! Nie często się to zdarza, prawda? Łączy nas wspólny cel – chcemy wyremontować przynajmniej trzy Domy Dziecka w 2013 roku.” - To cytat z oficjalnej strony PZPN. Kibice, ich znajomi i rodziny, działacze … Polacy, bez względu na barwy i hobby , łączą się w akcji KOLORUJEMY, aby pomóc tym, którzy tego naprawdę potrzebują.

W akcji biorą udział m.in.: Kasia Krzeszowska Miss Polski, PEJA , Piotr Reiss ikona Lecha Poznań , a także ok. 20 stowarzyszeń kibiców i blisko 20.000 ludzi!

Organizatorami akcji są: Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców oraz nowopowstający serwis społecznościowy HabitatON. W zamian za rozgłos i emocje, firmy budowlane przekazują niezbędne do remontów produkty oraz usługi wykonania lub/i nadzoru prac. W niespełna 3 tygodnie od rozpoczęcie działań o akcji dowiedziało się ponad 300.000 osób, do projektu weszło 6 firm budowlanych. Wyróżnić wypada TESĘ (producenta taśm malarskich), POZBUD (producenta stolarki otworowej oraz podłóg drewnianych), który przeznaczył 10.000 zł do wykorzystania na okna, drzwi i podłogi oraz KARMELIT (producenta umywalek dolomitowych), który przeznaczył 20 umywalek na potrzeby akcji.

Aby dołączyć do tej szczytnej akcji wystarczy kliknąć LUBIĘ TO! na stronie:

POKOLORUJMY IM PRZESTRZEŃ - Facebook

Dołącz do nas
Google+