OSP Koluszki
Pokazy na WOŚP 2014

Pokazy na WOŚP 2014

W niedzielę 12 stycznia br. odbył się XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również Sztab WOŚP mieszczacy się w naszej strażnicy włączył się z ogólnopolską zbiórkę. Sztab WOŚP przygotował turniej tenisa stołowego, odbyły się zawody sportowe, w których brały udział całe rodziny. Odbyły się również na Hali Sportowej pokazy taneczne w wykonaniu tancerzy ze szkoły tańca "STEP DANCE", występy zespołów "Koluszkowianie Folk Dance".

Około godziny 14.00 strażacy z KP PSP z siedzibą w koluszkach ustawili podnośnik. Przygotowali równierz pokazy ratownictwa medycznego i wysokościowego. Około godziny 19.00 na rynku pojawiły się zastębp naszej jednostki.
Strażacy wykonali pokaz ratownictwa technicznego oraz medycznego. Została przeprowadzona symulacja wypadku komunikacyjnego (zdeżenie dwóch pojazdów).
Ponadto strażacy mieli za zadanie ugasić palący się samochód.

Na licytację zostały wystawione zaproszenia na przejazd samochodem ratowniczo-gaśniczym (SCANIA GCBARt) wokół parku, zaproszenia zostały błyskawicznie wylicytowane, dwójka dzieci mogła poczuć się jak prawdziwi strażacy.

Punktualnie o godzinie 20.00 mieszkańcy zgromadzili się na rynku, zapalili zimne ognie, oraz rozbłysneło światełko do nieba.

Dołącz do nas
Google+