OSP Piaski
Prace przygotowawcze i Dzień Kobiet w OSP Piaski

Prace przygotowawcze i Dzień Kobiet w OSP Piaski

Sprzątanie, porządki i spotkanie Naszych pań!

W dniu 08.03.2014 roku młodsi druhowie zebrali się o 8 rano przy obiekcie remizy OSP Piaski w celu uporządkowania jeden z części garażu. Dzięki własnym środkom i chęcią udało uprzątnać nie całą przyczepę złomu, który zostanie sprzedany. Te działania trwały ok 1,5 h. Ponadto 2 dni wcześniej starsi druhowie zebrali się aby zacząc przygotowania do modernizacji naszej remizy. Chcemy jaknajwięcej pomóc ekipie remontowej aby prace przebiegły szybko i sprawie.

Miłą inicjatywą było zorganizowanie Dnia Kobiet w Naszej jednostce. Druhny i druhowie spotkali się w remizie strażakiej aby wspólnie posiedzieć, porozmawiać. Dzieczyny zostały obdarowane kwiatami przez starszych druhów. Jest to z pewnościa miła wiadomość, że mieszkańcy Piask potrafią się tak zorganizować!

Wielkimi krokami zbliza się remont sali, kurs techniczny dla strażaków ratowników a także inne wyzwania. Liczymy, że wszystkie sprawy uda się Nam załtwić jak najlepiej.! A Naszym druhnom zyczymy wielu skucesów a przedewzystkim zwycięstwa w tegorocznych zawodach sportowo-pożarniczych wojewódzkich!

                      Trzymamy kciuki drogie panie!!!        

Dołącz do nas
Google+