OSP Piaski
100-lecie jednostki OSP Chwalborzyce

100-lecie jednostki OSP Chwalborzyce

Uczestnictwo reprezentacji OSP Piaski w obchodach 100-lecia jednostki OSP Chwalborzyce

W dn. 17.07.2016 zarząd OSP Piaski odpowiadając na zaproszenie naszych druhów z Chwalborzyc uczestniczył w obchodach 100-lecia istnienia jednostki. Obchody rozpoczęły się od przemarszu wszytskich uczestnków do kościoła na Mszę świętą sprawowaną w intencji strażaków. Następnie nastąpił powrót na teren OSP. Została odczytana historia jednostki, odłonięcie pamiątkowej tablicy a także zostały wręczone odznaczenia do strażaków przez władze straży, gminy i powiatu. Po części oficjalnej wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek.

Jednostkę OSP Piaski reprezentowali:

Lucjan Rybak, Roman Prądzyński, Krzysztof Bielawski, Jarosław Opas, Adam Stefański

Dołącz do nas
Google+