OSP Piaski
1/2023 Piknik rodzinny i pokaz pomocy przedmedycznej

1/2023 Piknik rodzinny i pokaz pomocy przedmedycznej

Piknik rodzinny w miejscowości Stemplew.

W minioną niedzielę zostaliśmy zaproszeni przez kolegów z osp w Stemplewie i KGW Stemplew na udział w pikniku rodzinnym organizowanym przez lokalną społeczność. Naszym zadaniem było przedstawienie podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i omówieniu jak rozpoznać poszczególne stany zagrożenia życia. Strażacy udzieli fachowej wiedzy i przekazali swoje umiejętności odbiorcom na pikniku. Po zakończonej prezentacji wszyscy mogli spróbować swoich sił na ćwiczebnych fantomach. Dziękujemy pani wójt Sylwia Bartczak i panu Senator RP Przemysław Błaszczyk za pomoc przy rozpropagowaniu naszej akcji na pikniku 🚒👩‍🚒

Dołącz do nas
Google+