OSP Lubraniec
Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP Lubraniec

Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP Lubraniec

Pierwszy kwartał nowego roku to czas podsumowań i sprawozdań. Właśnie w tym okresie odbywają się zebrania sprawozdawcze Ochotniczych Straży Pożarnych. W piątek 7 marca w remizie OSP w Lubrańcu odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków tutejszej OSP Otwarcia zebrania i przywitania przybyłych uczestników zebrania dokonał Prezes OSP w Lubrańcu dh Ryszard Czynszak.

 

Następnie przystąpiono do przedstawienia sprawozdań: prezes Ryszard Czynszak przedstawił sprawozdanie z działalności OSP, sprawozdanie z działalności finansowej złożyła skarbnik OSP Renata Magos, sprawozdanie z działalności drużyny bojowej złożył naczelnik OSP Marian Mikołajczyk natomiast przewodnicząca komisji rewizyjnej Mirosława Pruczkowska przedstawiła sprawozdanie z działalności komisji rewizyjnej. Walne Zebranie jednogłośnie udzieliło zarządowi absolutorium za okres sprawozdawczy i zatwierdziło bilans.

Z jednym z głównych tematów podczas sprawozdań był zakup nowego samochodu bojowego marki VOLVO FMX GCBA. Pojazd został przyprowadzony do OSP w Lubrańcu w dniu 14 grudnia 2013 r.

Za zebraniu byli obecni m.in. Komendant Komendy Miejskiej PSP we Włocławku Robert Majewski, Burmistrz Miasta Lubraniec Krzysztof Wrzesiński, Marian Maślanka i Henryk Szałek – przedstawiciele Zarządu Powiatowego ZOSP RP we Włocławku.

 

Dołącz do nas
Google+