OSP Lubraniec
Spotkanie opłatkowe strażaków z gminy Lubraniec

Spotkanie opłatkowe strażaków z gminy Lubraniec

W dniu 21 grudnia 2013r., w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Siemnówku odbyło się spotkanie opłatkowe strażaków ochotników z terenu gminy Lubraniec. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele jednostek OSP z terenu gminu Lubraniec. Było to pierwsze takie spotkanie strażaków ochotników na terenie gminy Lubraniec.

Spotkanie wigilijne jest to dobry moment na złożenie sobie życzeń, podzielanie opłatkiem ale także do rozmowy w świątecznej atmosferze i dokonania krótkiego podsumowania roku.

Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Lubrańcu a zarazem Burmistrz Lubrańca Krzysztof Wrzesiński dokonał krótkiego bilansu ostatnich miesięcy, złożył życzenia i podziękowania dla wszystkich druhów strażaków z gminy Lubraniec oraz ich rodzinom.

Proboszcz parafii Zgłowiączka Jerzy Mętlewicz pobłogosławił opłatki, które zostały rozdane strażakom. Druhowie łamali się opłatkiem składając sobie życzenia świąteczno – noworoczne.

Kolędy śpiewała młodzież z publicznego gimnazjum w Siemnówku, pod kierownictwem Pawła Koprowskiego.

Wszyscy druhowie na zakończenie spotkania twierdzili, że spotkania braci strażackiej z terenu gminy Lubraniec z okazji zbliżających się Świąt Bożego narodzenia muszą zagościć na stale w kalendarzu strażackim.

Dołącz do nas
Google+