OSP Lubraniec
Spotkanie opłatkowe strażaków z powiatu włocławskiego.

Spotkanie opłatkowe strażaków z powiatu włocławskiego.

Opłatkowe spotkania strażackie stały się już tradycją i okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. W 2013 r. Gmina Boniewo gościła druhów strażaków z terenu Powiatu Włocławskiego.

13 grudnia 2013 roku, na terenie gminy Boniewo odbyła się strażacka wigilia. Organizatorami spotkania byli: Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP we Włocławku oraz Wójt Gminy Boniewo. W wigilii oprócz organizatorów i delegacji strażackich z poszczególnych gmin udział wzięli: Komendant Miejski PSP we Włocławku str. bryg. Robert Majewski, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP dh Marian Mikołajczyk, wójtowie, burmistrzowie radni z terenu powiatu włocławskiego.

Spotkanie, które przebiegało w rodzinnej i życzliwej atmosferze rozpoczęło się krótkim występem młodzieży ze szkół z gminy Boniewo pod kierownictwem Romana Jędrzejewskiego.

Następnie Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP we Włocławku druh Marian Mikołajczyk dokonał otwarcia spotkania i podziękował wszystkim za tak liczne przybycie. Podsumował mijający rok i podziękował druhom za ofiarność, zaangażowanie i trud włożony w prowadzeniu działań ratowniczo- gaśniczych, na koniec swego wystąpienia złożył wszystkim druhom oraz zaproszonym gościom życzenia z okazji zbliżających się świat. Po oficjalnych wystąpieniach organizatorów i zaproszonych gości wszyscy uczestnicy spotkania przełamali się opłatkiem składając sobie życzenia świąteczno -noworoczne i przystąpili do uroczystej kolacji wigilijnej.

Dołącz do nas
Google+