OSP Lubraniec
Walne Zebranie Sprawozdawcze  OSP Lubraniec

Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP Lubraniec

We wszystkich jednostkach OSP odbywają się walne zebrania sprawozdawcze podsumowujące rok sprawozdawczy z działalności jednostek. W dniu 22 lutego 2013 r. w Domu Strażaka w Lubrańcu odbyło się coroczne walne zebranie sprawozdawcze.

Gośćmi zebrania byli między innymi: Burmistrz Gminy i Miasta Lubraniec i Prezes Zarządu Gminnego OSP RP w Lubrańcu Krzysztof Wrzesiński, Skarbnik Zarządu Powiatowego ZOSP RP we Włocławku Marian Maślanka, Komendant Gminny ZOSP RP w Lubrańcu Zbigniew Siewierski.

Zarząd za mijającą rok działalności otrzymał jednogłośnie absolutorium. Przyjęto również wszystkie inne sprawozdania które były przedstawione na walnym zebraniu sprawozdawczo.

Jednym z głównym tematów podczas dyskusji był zakup nowego ciężkiego samochodu bojowego. Władze samorządowe będą dążyć do realizacji tego przedsięwzięcia wspólnie z Zarządem OSP w Lubrańcu.

Burmistrz Gminy i Miasta Lubraniec dziękował druhom strażakom za ofiarność i zaangażowanie w akcjach bojowych na terenie gminy jak i powiatu. Dziękował również za pomoc udzielaną przez druhów strażaków.

Przybyli goście złożyli również podziękowania dla strażaków z OSP w Lubrańcu za ich ciężką pracę.

Następnie wszyscy usiedli do wspólnego stołu na tradycyjną kolacje.

Dołącz do nas
Google+