OSP Lubraniec
Spotkanie wigilijne druhów strażaków

Spotkanie wigilijne druhów strażaków

W dniu 10 grudnia br w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłobi odbyło się spotkanie opłatkowe strażaków ochotników z terenu gminy Lubraniec. W spotkaniu uczestniczył Kazimierz Kaca – Starosta Włocławski, Stanisław Budzyński – dotychczasowy Wicestarosta oraz Radni Rady Powiatu we Włocławku, przedstawiciele jednostek OSP z terenu gminu Lubraniec. Było to już kolejne takie spotkanie strażaków ochotników na terenie gminy Lubraniec.

Spotkanie wigilijne jest dobrym momentem na złożenie sobie życzeń, podzielenie się opłatkiem, ale także do rozmowy w świątecznej atmosferze i dokonania krótkiego podsumowania roku.
Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Lubrańca Ryszard Czynszak złożył życzenia i podziękowania dla wszystkich druhów strażaków z gminy Lubraniec oraz ich rodzinom. Starosta Włocławski podkreślił, że niezmiernie ważne jest abyśmy mogli przed takimi rodzinnymi świętami, jakimi są święta Bożego Narodzenia, wspólnie spotkać się przy stole, a wszystkim obecnym złożył życzenia zaś młodzieży z Zespołu Szkół w Kłobii podziękował za wspaniały występ i wprowadzenie w nastrój przedświąteczny oraz wręczył im słodkie upominki.
Proboszcz w parafii Kłobi ks. prał. Krzysztof Karpiński pobłogosławił opłatki, które zostały rozdane strażakom. Druhowie łamali się opłatkiem składając sobie życzenia świąteczno – noworoczne.

Dołącz do nas
Google+