OSP Lubraniec
Przekaż swój 1% podatku dla OSP Lubraniec

Przekaż swój 1% podatku dla OSP Lubraniec

Aby przekazać 1% podatku dla OSP w Lubrańcu, w deklaracji PIT należy wpisać: -numer KRS 0000116212 -jako cel szczegółowy podać: "OSP w Lubrańcu, ul. Strażacka 10, 87-890 Lubraniec, woj. kujawsko - pomorskie"

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubrańcu zwraca się z gorącą prośbą do druhów strażaków, ich rodzin, mieszkańców oraz naszych sympatyków o przekazanie 1% z kwoty podatku- obliczonego przy rocznym zeznaniu podatkowym (PIT) – na rzecz naszej jednostki. Za uzyskane pieniądze z darowizny będziemy mogli zakupić niezbędny sprzęt pożarniczy i ratowniczy, umundurowanie oraz odzież ochronną jak również przeznaczyć je na szkolenia członków OSP.
Nasza jednostka ma już ponad 110 letnią historię, już kilkanaście lat zasila szeregi Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Na wyposażeniu jednostki są samochody ratowniczo-gaśnicze, jednostka liczy około 60 druhów oraz orkiestrę dętą.
Odpisując 1% od swojego podatku w rocznym zeznaniu podatkowym wystarczy podać nr w Krajowym Rejestrze Sądowym tj., nr KRS 00001162.
Koniecznie jest również wpisanie w rubryce : INFORMACJE UZUEŁNIAJĄCE cel szczegółowy 1%” tj. wpisać nazwę OSP oraz jej dokładny adres, czyli
„OSP w Lubrańcu, ul. Strażacka 10, 87-890 Lubraniec, woj. kujawsko – pomorskie”

Wszystkich podatników, którym na sercu leży rozwój i kontynuacja tradycji ruchu strażackiego, wyrażających się w niesieniu bezinteresownej pomocy ludziom i służeniu Ojczyźnie Apelujemy o wspólne zaangażowanie się w kampanię
„1% podatku dla OSP”
Z poważaniem Zarząd oraz druhowie OSP w Lubrańcu.

Dołącz do nas
Google+