OSP Lubraniec
Spotkanie opłatkowe strażaków z gminy Lubraniec

Spotkanie opłatkowe strażaków z gminy Lubraniec

W dniu 19 grudnia 2015 r., w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Zgłowiączce odbyło się spotkanie opłatkowe strażaków ochotników z terenu gminy Lubraniec. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele jednostek OSP z terenu gminu Lubraniec. Było to już kolejne takie spotkanie strażaków ochotników na terenie gminy Lubraniec.

Spotkanie wigilijne jest to dobry moment na złożenie sobie życzeń, podzielanie opłatkiem ale także do rozmowy w świątecznej atmosferze i dokonania krótkiego podsumowania roku.
Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Lubrańcu Lubrańca Krzysztof Wrzesiński dokonał krótkiego bilansu ostatnich miesięcy, złożył życzenia i podziękowania dla wszystkich druhów strażaków z gminy Lubraniec oraz ich rodzinom.
Proboszcz parafii Zgłowiączka Jerzy Mętlewicz pobłogosławił opłatki, które zostały rozdane strażakom. Druhowie łamali się opłatkiem składając sobie życzenia świąteczno – noworoczne.
Kolędy śpiewała młodzież z publicznego gimnazjum w Siemnówku, pod kierownictwem Pawła Koprowskiego.
Wszyscy druhowie na zakończenie spotkania twierdzili, że spotkania braci strażackiej z terenu gminy Lubraniec z okazji zbliżających się Świąt Bożego narodzenia muszą zagościć na stale w kalendarzu strażackim.

Dołącz do nas
Google+