OSP Lubraniec
Wypadek

Wypadek

Dnia 4 grudnia 2007 roku w godzinach pooranych Ochotnicza Straż Pożarna została wezwana została do wypadku samochodowego w miejscowości Lubraniec – Parcele gmina Lubraniec.

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia druhowie strażacy zabezpieczyli teren i pomogli w uwolnieniu kierowcy i pasażera samochodu VV Transporter który uderzył w tył zaparkowanego ciągnika siodłowego z naczepą. Obecny na miejscu wypadku zespół pogotowia ratunkowego stacjonującego w Lubrańcu udzielił poszkodowanym czyli kierowcy i pasażerowi pomoc medyczną i odwiózł poszkodowanych do szpitala.
Następnie działania zastępu ochotniczej Straży Pożarnej w Lubrańcu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Druhowie strażacy z OSP Lubraniec również uprzątnęli rozbite szkła i płyny eksploatacyjne. Ustalaniem przyczyny i dalszymi czynnościami wyjaśniającymi zajęli się Policjanci z Komendy Miejskiej.
W akcji brali udział druhowie : Andrzejewski Piotr, Gołębiowski Ryszard, Kosmalski Robert, K.R., Mikołajczyk Michał, Sobiech Michał, Wastowski Dariusz. Archiwum

Dołącz do nas
Google+