OSP Lubraniec
Wypadek w miejscowosći Bielawy

Wypadek w miejscowosći Bielawy

W dniu 7 marca 2015 r. około godz. 8.50 Ochotnicza Straż Pożarna w Lubrańcu została zadysponowana przez Stanowisko Kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku do wypadku samochodowego w miejscowości Bielawy gmina Lubraniec. Po przybyciu na miejsce zdarzenia druhowie zastali dwa rozbite pojazdy.

Kierujący pojazdem marki fiat jechał w kierunku Lubrańca, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem. W wyniku zderzenia kierujący fordem próbował wykonać unik i wjechał do rowu. Jedna osoba trafiła do szpitala we Włocławku.
Druhowie zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Obecny na miejscu zespół pogotowia ratunkowego udzielił poszkodowanym pomoc medyczną i odwiózł pasażera jednego pojazdu do szpitala we Włocławku.
Działania zastępu Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubrańcu polegały na zabezpieczaniu miejsca zdarzenia , odłączeniu zasilania w pojazdach, pomoc pogotowiu ratunkowemu w ewakuacji poszkodowanych do karetki pogotowia.
Druhowie strażacy z OSP Lubraniec również uprzątnęli rozbite szkła i płyny eksploatacyjne.

Ustalaniem przyczyny i dalszymi czynnościami wyjaśniającymi zajęli się Policjanci z Komendy Miejskiej Policji z Włocławka.
Akcja trwała do godziny 10.15
Foto: archiwum OSP Lubraniec

Dołącz do nas
Google+