OSP Krzewie
Biegają jak do ognia!

Biegają jak do ognia!

Intensywny tydzień dla reprezentantów OSP Krzewie

Ostatni tydzień był bardzo intensywny dla członków sekcji sportowej OSP Krzewie. W piątek 30-ego czerwca dwójka reprezentantów wzięła udział w III Biegu Nocnym organizowanym przez WKB Maratończyk. Trasa biegu wynosząca 5 450 metrów wiodła ulicami Włocławka. Oliwia Jabłońska z czasem 24:17 uplasowała się na 6. miejscu wśród kobiet i stanęła na najniższym stopniu podium w klasyfikacji członków WKB Maratończyk. Paweł Wiliński pokonał dystans w czasie 20 minut i 25 sekund co było 15-tym rezultatem wśród panów.
W niedzielę 1-ego września druhowie uczestniczyli w VIII Półmaratonie i biegu na 10.7 km w Ciechocinku. Pomimo upału osiągnęli zadowalające rezultaty. Oliwia Jabłońska ukończyła półmaraton w czasie 2:17:02 zajmując 1. miejsce w kat. wiekowej K:17, a także 2. miejsce w kat. strażackiej wśród kobiet. Damian Piotrowski dystans 10.7 km pokonał w czasie 49;24 zajmując 14. miejsce w klasyfikacji ogólnej oraz 3. w kat. mężczyzn M:20.
Zarząd OSP Krzewie serdecznie zachęca wszystkich fanów biegania do wspólnych treningów z Oliwią, Damianem oraz Pawłem, jak również do wstąpienia w szeregi ich jednostki lub sekcji sportowej.
Więcej informacji można znaleźć na profilu facebookowym OSP Krzewie oraz poprzez kontakt mailowy:
facebook.com/ospkrzewie
ospkrzewie@gmail.com

Dołącz do nas
Google+