OSP Izbica Kujawska
76 rocznica zbrodni katyńskiej oraz 6 rocznica katastrofy smoleńskiej

76 rocznica zbrodni katyńskiej oraz 6 rocznica katastrofy smoleńskiej

W dniu 10.04.2016r. druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Izbica Kujawska uczestniczyli w obchodach 76 rocznicy zbrodni katyńskiej oraz 6 rocznicy katastrofy smoleńskiej.

Uroczystośc rozpoczęła się Mszą Św. w Kościele parafialnym pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Izbicy Kujawskiej, w której uczestniczyły władze samorządowe powiatu włocławskiego oraz Gminy Izbica Kujawska, przedstawicele szkół i zakładów pracy, jednostki OSP z terenu gminy, orkiestra dęta OSP z Izbicy Kuj., delegacja Związku Kombatantów oraz mieszkańcy miasta i gminy.
Po Mszy św. nastąpił przemarsz pod pomnik na Placu Wolności w celu złożenia kwiatów i oddania hołdu ofiarom zbrodni katyńskiej oraz katastrofy smoleńskiej.

Dołącz do nas
Google+