OSP Machnacz
1% dla OSP Machnacz

1% dla OSP Machnacz

Zarząd oraz członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Machnaczu po raz kolejny kierują prośbę do wszystkich identyfikujących się z ochotniczym pożarnictwem, a przede wszystkim do osób i instytucji, którym nie jest obojętne bezpieczeństwo innych, o wspólne zaangażowanie się w kampanię 1% podatku OSP. Dzięki waszej pomocy możemy jeszcze lepiej spełniać swoje zadania. Dziękujemy wszystkim z góry za okazaną pomoc.

CHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W MACHNACZU.
W obliczu klęsk żywiołowych, pożarów oraz innych niebezpieczeństw, które w ostatnim czasie tak dotkliwie dotykają nasze otoczenie, niejednokrotnie już udowodniliśmy iż nie jesteśmy obojętni na ludzkie cierpienie i zawsze stawiamy się tam gdzie nas potrzebują. Nasz profesjonalizm oraz skuteczność w działaniach sprawia iż każda sytuacja zagrażająca życiu i mieniu zostaje zażegnana w zarzewiu. Jednakże aby dalej moc doskonalić się i polepszać efektywność naszych działań potrzebujemy wsparcia finansowego, które pozwoli nam na zakup nowego i wydajniejszego sprzętu, sprawiającego podniesienie efektywności naszych działań.
Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o umieszczenie naszych danych w zeznaniach podatkowych za zeszły rok i wsparcie nas w dalszych działaniach. Aby wspomóc nas prosimy we „WNIOSKU O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO OPP”, który znajduje się na końcu każdego zeznania rocznego wpisać tylko nasz Numer KRS: 0000116212. Nie można pomylić się w numerze KRS, pomyłka oznacza nie złożenie wniosku, zaś w części INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE, w rubryce „Cel szczegółowy 1%" prosimy o wpisanie OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W MACHNACZU MACHNACZ 14 87-880 BRZEŚĆ KUJAWSKI.
Poniżej przedstawiamy prawidłowo wypełniona część zeznania podatkowego w celu przekazania 1% podatku na rzecz OSP MACHNACZ

Dołącz do nas
Google+