OSP Potulice
Zebranie sprawozdawcze za rok 2013

Zebranie sprawozdawcze za rok 2013

W świetlicy Domu Strażaka odbyło się zebranie sprawozdawcze OSP Potulice za rok 2013. Po wprowadzeniu sztandaru wszystkich przybyłych gości i członków powitał dh. Józef Król – prezes OSP Potulice.

W zebraniu uczestniczyli również : Sławomir Napierała- Burmistrz Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią, mł. bryg. Sławomir Murawski- dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr. w Nakle nad Notecią, dh. Kazimierz Białczyk- prezes Zarządu Oddziału Miejsko- Gminnego ZOSP RP w Nakle nad Notecią, dh. Krystian Płatek- Komendant Gminny OSP w Nakle nad Notecią.

Podczas czwartkowego zebrania w poczet członków OSP przyjęto dwóch nowych członków: Damiana Wolko i Dawida Brewczyńskiego.

Ponadto wręczono odznaki za wysługę lat, które otrzymali:

-za 15 lat- Marek Małkowski

-za 10 lat- Natalia Domachowska, Piotr Zawodniak

Dówódca Jednostki Ratwoniczo Gaśniczej nr. 1 w Nakle nad Notecią mł. bryg. Sławomir Murawski podziękował Tomaszowi Łobodzie, Anicie Jacoszek i Waldemarowi Kałużnemu za największą ilość wyjazdów w roku 2013.

Na zebraniu zostały przedstawione sprawozdania z działalności OSP, Komisji Rewizyjnej i plany pracy na rok 2014. Na koniec udzielono absolutorium Zarządowi OSP.

 

                                                                                                                                                    Zdjęcia: Zbigniew Kubisz

Dołącz do nas
Google+