OSP Paterek
3 miejsce naszych KOBIET w zawodach powiatowych.

3 miejsce naszych KOBIET w zawodach powiatowych.

Dzisiaj, 20 czerwca 2015 roku odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze na stadionie miejskim w Nakle nad Notecią. Otwarcia zawodów dokonał Tomasz Miłowski - Starosta Nakielski. W otwarciu uczestniczył st. bryg. Roman Kłos - Komendant Powiatowy PSP w Nakle nad Notecią, dh. Zdzisław Dąbrowski - Prezes Oddziału Zarząd Wojewódzkiego ZOSP RP w Toruniu, dh. Stefan Kubicki - Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nakle nad Notecią.

Komisja sędziowska dzisiejszych zawodów pod przewodnictwem st. bryg. Franciszka Sobiechowskiego zawody przeprowadziła sprawnie. Podczas zawodów rozegrano dwie konkurencje: tor przeszkód i ćwiczenie bojowe. Zwycięzcą zawodów w kategorii seniorów zostało OSP Mrocza po raz drugi z rzędu i tym samym zdobyła na własność puchar Starosty Nakielskiego ufundowany dwa lata temu. Puchar ten wręczyli: Tomasz Miłowski - Starosta Nakielski, Tadeusz Sobol - poprzedni starosta oraz dh. Zdzisław Dąbrowski.Poniżej przedstawiamy wyniki dzisiaj rozegranych zawodów sportowo-pożarniczych.

  • Grupa wiekowa dziewcząt 16-18 lat:

1 m. OSP Dziewierzewo

2 m. OSP Kcynia

3 m.  OSP Ślesin

  • Grupa wiekowa chłopców 16-18 lat:

1 m. OSP Drzewianowo

2 m. OSP Szubin

3 m. OSP Kcynia

4 m. OSP Sadki

5 m. OSP Ślesin

  • Grupa mężczyzn:

1 m. OSP Mrocza

2 m. OSP Samsieczynek

3 m. OSP Jadwiżyn

4 m. OSP Polichno

5 m. OSP Drzewianowo

6 m. OSP Kcynia

7 m. OSP Żarczyn

8 m. OSP Wąsosz

9 m. OSP Suchary

10 m. OSP Górki Zagajne

11 m. OSP Królikowo

  • Grupa kobiet:

1 m. OSP Mrocza

2 m. OSP Dziewierzewo

3 m. OSP Paterek

4 m. OSP Ślesin

5 m. OSP Gromadno

6 m. OSP Rynarzewo

7 m. OSP Sadki

8 m. OSP Górki Zagajne

 

Bardzo dziękujemy za serdeczne powitanie przez druhów w remizie !

 

zdjęcia, tekst : naklo24, kurier nakielski.

Dołącz do nas
Google+