OSP Kcynia
Wypadek Drogowy

Wypadek Drogowy

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło wczoraj 21 lutego 2014 r., w Kcyni na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich przy poczcie. Ok. godz. 16.30 doszło tam do zdarzenia z udziałem dwóch aut osobowych. Jadący z centrum Kcyni samochodem Honda Civic przejechawszy skrzyżowanie wyprzedzał w niedozowolnym miejscu (przejście dla pieszych) i zderzył się z jadącym prawidłowo, od strony Szubina Oplem Astra. W wyniku zderzenia samochody uległy rozbiciu.

Na miejsce zdarzenia przybył zastęp jednostki OSP Kcynia oraz JRG Szubin. Działania polegały za zabezpieczeniu miejsca zdarzenia odłączeniu instalacji elektrycznej i gazowej w pojazdach , oraz zorganizowanie objazdu z powodu całkowitego zamkniecia drogi na czas trwania czynnosci Policji,  Poszkodowanemu w wypadku kierowcy Opla pomocy udzielili kcyńscy ratownicy medyczni. Odwieziono go do szpitala. Policja wyjaśnia skutki zdarzenia.

Warto w tym miejscu dodać, że choć w tym przypadku prawdopodobnie brawura była przyczyną wypadku, to w tym miejscu powstanie rondo, które z pewnością przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa.

Na miejscu pracowali-

Zastęp OSP KCYNIA

Zastęp JRG Szubin

Patrol Policji z KPw   Kcyni

Patrol WRD z  KPP w Nakle nad Notecia

Technik Kryminalistyki z KPP w Nakle nad Notecia

Patrol Policji z KP w  Szubinie

 

Tekst: Anna Duda -Nowicka

             Marcoosp

Fot:  Anna Duda-Nowicka

 

 

 

 

Dołącz do nas
Google+