OSP Strzelno
Zebranie walne sprawozdawcze za rok 2021 w Strzelnie

Zebranie walne sprawozdawcze za rok 2021 w Strzelnie

W dniu 19 marca 2022r. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzelnie odbyło się zebranie sprawozdawcze, w którym udział wzięli zaproszeni goście i strażacy.

W dniu 19 marca 2022r. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzelnie odbyło się zebranie sprawozdawcze, w którym udział wzięli zaproszeni goście w osobach: Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie bryg. Mgr inż. Radosław Gałczyński, Sekretarz Miasta Strzelna pani Ewa Staroojciec, Przewodniczący komisji rewizyjnej Urzędu Miejskiego Remigiusz Koprowski, przedstawiciele lasów Państwowych Nadleśniczy Nadleśnictwa Miradz Wojciech Wojtasiński , Prezes oraz naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowie Prezes z zarazem Komendant miejsko gminny Dh Jan Lewandowski i Mariusz Wojciechowski druhny i druhowie z miejscowej jednostki, oraz orkiestra dęta pod batutą Dh Piotra Barczaka.
Praktycznie po zakończeniu zebrania około godz.19 dwa zastępy udały się do pożaru trawy.
Na zebraniu przedstawiono sprawozdanie z działalności jednostki za rok 2021 oraz przedstawiono plan działalności na rok 2022. Wyróżniono nowo przyjętych strażaków .Na zebraniu przedstawiono całoroczne sprawozdanie z działalności w której ujęto wyjazdy do akcji ratowniczo-gaśniczych w których jednostka brała udział 241 razy, tj o 20 razy więcej niż w roku 2020 pozyskanie nowego sprzętu ze środków KSRG i Urzędu Miejskiego w Strzelnie.

Dołącz do nas
Google+