OSP Strzelno
Zebranie walne sprawozdawcze za rok 2018 w Strzelnie

Zebranie walne sprawozdawcze za rok 2018 w Strzelnie

W dniu 1 lutego br. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzelnie odbyło się zebranie sprawozdawcze, w którym udział wzięli zaproszeni goście i strażacy.

W dniu 1 lutego br. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzelnie odbyło się zebranie sprawozdawcze, w którym udział wzięli zaproszeni goście w osobach: Zastępca Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Jacek Kaczmarek, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie bryg. Mgr inż. Radosław Gałczyński, Wicestarosta Mogileński mgr Marian Mikołajczak, Burmistrz Strzelna mgr Dariusz Chudziński, Przewodniczący rady Miasta Piotr Dubicki, Przewodniczący komisji rewizyjnej Urzędu Miejskiego Remigiusz Koprowski, Dyrektor MGOKIR w Strzelnie Paweł Gębala, przedstawiciele lasów Państwowych Roman Pawlak oraz Ryszard Kotliński, Prezes oraz naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzelnie powiat Pucki Dh. Joachim Marzenion i Dh.Roman Detlaf Komendant miejsko gminny Dh Jan Lewandowski druhny i druhowie z miejscowej jednostki, oraz orkiestra dęta pod batutą Dh Piotra Barczaka.

 

Na zebraniu przedstawiono sprawozdanie z działalności jednostki za rok 2018 oraz przedstawiono plan działalności na rok 2019. Wyróżniono nowo przyjętych strażaków oraz wręczono im stopnie strażaka OSP przez Prezesa Wiceprezesa naczelnika i sekretarza jednostki.Na zebraniu przedstawiono całoroczne sprawozdanie z działalności w której ujęto wyjazdy do akcji ratowniczo-gaśniczych w których jednostka brała udział 172 razy, tj o 5 razy mniej niż w roku 2017 pozyskanie nowego sprzętu ze środków KSRG oraz Ministerstwa Sprawiedliwości oraz PKN Orlen i Urzędu Miejskiego w Strzelnie, osiągniecia drużyny pożarniczej na szeblu gminnym.  Zorganizowano  dzień strażaka oraz pokazy dla dzieci młodzierzy na festynach wiejskich. 

Dołącz do nas
Google+