Służby Ratownicze Oleśnica

Zbiórka darów rzeczowych

Służby Ratownicze podsumowały kolejną akcję "Podarujmy dzieciom radość", podczas której zbierano dary dla dzieci z okazji zbliżających się mikołajek.

Przez ostatnie dwa weekendy wolontariusze Służb Ratowniczych w ramach drugiej akcji "Podarujmy dzieciom radość" przeprowadzali zbiórkę darów w marketach Polo, Kaufland oraz E. Leclerc w Oleśnicy.

Trafią one do paczek rozdawanym potrzebującym dzieciom w świetlicy przy ulicy Bratniej z okazji mikołajek. Oleśniczanie przekazywali słodycze, artykuły szkolne, ogólnospożywcze, a nawet zabawki. Poniżej przedstawiamy dokładne rozliczenie Służb Ratowniczych.

- Za okazaną przez Państwa pomoc bardzo serdecznie dziękujemy. Liczymy na Państwa już dziś w przyszłym roku. Niestety z przykrością musimy stwierdzić, że napotykaliśmy również na bardzo niemiłe zachowanie niektórych mieszkańców naszego miasta, którzy swoimi wyrażeniami w naszym kierunku obwiniali obecny rząd taką sytuacją i kazali nam iść (z kultury nie napiszemy tutaj wypowiedzianych słów) do Tuska. Szanowni Państwo. Nikt z nas nie jest winien temu, że niestety w naszym kraju jest coraz więcej ludzi potrzebujących. Jest też dużo ludzi chcących nieść im pomoc. Dlatego też jak widzą Państwo wolontariuszy zbierających jakiekolwiek dary to nie należy ich w wulgarny sposób obrzucać winą. Nie chcą Państwo pomóc to proszę przejść bez zainteresowania i nie obrażać tych którzy pomagają innym - czytamy w komunikacie Służb Ratowniczych.

Dołącz do nas
Google+