Służby Ratownicze Oleśnica

4 Pogrom Wichra

Kolejne zabezpieczenie

  

W dniu 23 sierpnia 2014 wzięliśmy udział w zabezpieczeniu 4 Pogromu Wichra w dniu 23 sierpnia b.r. w Oleśnicy. Jest to jedna z poważniejszych imprez w naszym mieście. Jak można było się spodziewać nie obyło się tutaj bez interwencji. Trzy opatrzone na miejscu nogi z transportem do miejscowego szpitala w celu dokonania zabiegu szycia przeciętej głęboko skóry.
Bardzo serdecznie dziękujemy obecnym na tej imprezie naszym członkom: Tomasz Robert Krawczak, Mateusz Malec, Mateusz Kazimierski, Angelika Ordon, Andżelika Dąbrowska, Marcin Krawczak, Hubert Gajek, Norbert Gajek, Nadia Anuszkiewicz, Karol Cisiński oraz Oliwierowi (póki co nie wiadomo czemu nie dołączył do niniejszej grupy). Wszyscy wykazali się profesjonalizmem oraz bardzo dużym zaangażowaniem. Dziękujemy.
Więcej zdjęć z tego wydarzenia na: https://www.facebook.com/pages/POGROM-WICHRA/258782284162336

Dołącz do nas
Google+