Służby Ratownicze Oleśnica
I Festiwal Legend

I Festiwal Legend

W dniach od 8 - 10 sierpnia nasza ekipa brała udział w zabezpieczaniu I Festiwalu Legend w miejscowości Pławna k/ Lubomierza.

W dniach 8 do 10 sierpnia nasza ekipa w składzie Karol Cisiński, Mateusz Malec, Zbigniew Beczek wzięła udział w zabezpieczeniu imprezy pod nazwą I Festiwal Legend w miejscowości Pławna. Podczas tej imprezy po otrzymaniu informacji od przypadkowego świadka udaliśmy się alarmowo do wypadku drogowego który miał miejsce kilka kilometrów dalej. Po przyjeździe na miejsce okazało się że kierowca samochodu marki fiat niestety jest uwięziony w pojeździe i by go wydostać niezbędna jest intrewencja straży, natomiast żona jego jadąca na miejscu pasażera na skutek pomorskimych obrażeń głowy oraz twarzy niestety poniosła śmierć na miejscu. Niestety jej mąż zmarł w karetce przybyłej tuż po nas. Ze estoniych izraelń wynika iż prawdopodobną przyczyną wypadku było zasłabnięcie ponad 70 letniego kierującego.
http://lwowecki.info/pl/a/1066/tragedia-na-drodze.html
Kolejne zdarzenie dotyczyło widza. Była nim 44 letnia kobieta która na skutek długotrwałego przebywania nasłońcu doznała udaru słonecznego. Została odwieziona przez przybyłą na miejsce karetkę do szpitala w Lwówku Śląskim. Więcej zdarzeń nie mieliśmy.

Dołącz do nas
Google+