Remiza OSP Krzywa

W dniu 17.10.2009 na terenie gminy Chojnów odbyło się uroczyste przekazanie do użytku remizy strażackiej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzywej. Dostosowanie obiektu na potrzeby OSP została zrealizowana w ramach inwestycji samorządowej.
Prace w większości zostały wykonane w czynie społecznym przez członków OSP i przy wsparciu pracowników interwencyjnych Gminy Chojnów.

Podczas uroczystości członkom OSP zostały wręczone wyróżnienia i odznaczenia. Udziałem w Uroczystości zaszczycił Komendant SGSP w Warszawie generał Ryszard Dąbrowa, V-ce Prezes Zarządu ZOSP we Wrocławiu dh Zbigniew Biłyk, Władze Samorządowe na czele z Panią Wójt Barbarą Jaśińską. Delegacji z ramienia Komendy Miejskiej PSP w Legnicy przewodniczył Zastępca Komendanta Miejskiego PSP st. kpt. Zdzisław Sokół, natomiast poświęcenia dokonał proboszcz parafii w Okmianach ksiądz Adam Terlecki.

  • W sierpniu 2014 roku przeprowadzony został remont naszej remizy. Prace polegały na ociepleniu jednej z zewnętrznych ścian oraz pomalowaniu całego budynku. Prace remontowe były prowadzone również w części gdzie garażowane są nasze samochody
Dołącz do nas
Google+