OSP Czerna
W zdrowym ciele, zdrowy duch.

W zdrowym ciele, zdrowy duch.

Dnia 16 listopada 2013 r. w ramach wieloletniej współpracy odbyło się spotkanie towarzyskie dwóch zaprzyjaźnionych jednostek OSP Czerna i OSP Crosta. W spotkaniu po raz pierwszy ( mamy nadzieje że nie ostatni) uczestniczyli również druhowie z jednostki OSP Nowogrodziec - Osiedle.

 Spotkanie odbyło się w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Górników Surowców Mineralnych w Czernej, gdzie rozegrano turniej piłki siatkowej.

Gra zespołowa nie polegała na rywalizacji. Chodziło tylko i wyłącznie o dobrą zabawę oraz o zacieśnianie przyjaznych stosunków między jednostkami. Spotkania tego typu stają się już coroczną tradycją. Jednostki chętnie w nich uczestniczą i cieszą się ze wspólnie spędzonych chwil. Po wysiłku fizycznym wszyscy uczestnicy spotkania udali się do remizy strażackiej na mały poczęstunek przygotowany przez druhny z naszej jednostki. Gdzie również druhowie z OSP Nowogrodziec – Osiedle zapoznali się z budynkiem remizy strażackiej oraz sprzętem będącym na wyposażeniu.

Serdeczne podziękowania za przybycie dla zaprzyjaźnionych jednostek , mamy nadzieje że spotkania w takiej atmosferze będą częścią zacieśniania wspólnej współpracy.

 
 
 
Dołącz do nas
Google+