Portal Strażaków – Strażacki.pl

Portal Strażaków – Strażacki.pl

Serwis Strażacki.pl zrodził się w głowie Wydawcy, Michała Bujacza, w okolicach grudnia 2012 roku. Już kilka tygodni wstępnych przygotowań doprowadziły do tego, iż w połowie lutego 2013 roku firma Design Media z Sobótki rozpoczęła prace nad utworzeniem społecznościowego portalu internetowego stworzonego z myślą o strażakach oraz ludziach związanych z branżą ratowniczą.

     Portal Strażaków – Strażacki.pl to przedsięwzięcie stworzone specjalnie z myślą o ludziach związanych przede wszystkim ze środowiskiem strażaków oraz innych służb ratowniczych. Właśnie dlatego grupę redakcyjną tworzą pasjonaci pożarnictwa, strażacy zawodowi, jak również strażacy ochotnicy, ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w branży dziennikarstwa pożarniczego. To właśnie Ci ludzie, od samego początku działalności serwisu, nieustannie pracują nad tym, aby był on przyjazny, a przede wszystkim użyteczny dla każdego odwiedzającego nas czytelnika.

     Na łamach Strażackiego znaleźć można najświeższe informacje i wydarzenia z kraju i ze świata, relacje z imprez branżowych, zapoznacie się z najnowszymi nowinkami technicznymi w pożarnictwie, podniesiecie swoje kwalifikacje dzięki cyklowi artykułów szkoleniowych tworzonych przez zawodowców, a także odnajdziecie wiele innych, równie interesujących pozycji. Jednym słowem – każdy znajdzie coś dla siebie!

      Ponadto, strażacki.pl to w stu procentach portal społecznościowy. Portal, który ma za zadanie integrować środowisko strażaków, umożliwiać wymianę doświadczeń oraz dzielenie się swoimi radościami i smutkami. Dzięki łatwej rejestracji w serwisie, za pomocą kilku prostych czynności można przesłać swój własny materiał, którym chcecie się podzielić z innymi, na przykład: relację z akcji w jakiej uczestniczyliście, fotoreportaż z uroczystości strażackich, czy też wypróbować swoich sił w ambitnym dziennikarstwie branżowym i stworzyć artykuł o treści edukacyjnej. Wszystko to z korzyścią dla siebie, a także innych strażaków, którzy na co dzień zmagają się z niebezpieczeństwami, walcząc o ludzkie życie.

      Zespół tworzący Strażackiego to grupa przyjaciół, których połączyła straż pożarna – pasja, którą na co dzień realizują w jednostkach ochrony przeciwpożarowej, a od kwietnia 2013 roku, także za pośrednictwem serwisu, który przeglądacie. Redaktorzy serwisu to ludzie posiadający spory bagaż doświadczeń związanych z pożarnictwem i ratownictwem, a także dziennikarstwem pożarniczym. Wśród osób tworzących serwis odnajdziemy m.in. funkcjonariusza Państwowej Straży Pożarnej, ratownika medycznego, kilku strażaków - ochotników z wieloletnim stażem, a jednocześnie ludzi, którzy posiadają spore doświadczenie w prowadzeniu dużych portali internetowych o podobnym charakterze. Kwalifikacje, które nieustannie podnoszą i uzupełniają, w pełni wykorzystują podczas tworzenia Strażackiego, na który mam przyjemność Was zaprosić. Redaktorzy to także osoby posiadające pełne prawo do wykonywania zawodu dziennikarza, które pozwala im wykonywać swoje obowiązki w sposób profesjonalny, a jednocześnie gwarantujący rzetelność prezentowanych materiałów.

    Strażacki.pl już od początku swojej działalności jest profesjonalnym serwisem, skonstruowanym tak, aby jego użytkowanie było dla użytkowników przyjazne oraz wygodne.

       W imieniu całej załogi tworzącej Strażackiego zapraszam Was do wszelakiej aktywności na łamach serwisu, mając nadzieję na to, iż korzystanie z niego będzie dla Was miłym doświadczeniem, umożliwiającym zapoznanie się z najnowszymi aktualnościami z branży pożarniczej, edukację, a także miłe spędzenie czasu w gronie pasjonatów pożarnictwa!

Pozdrawiam, Michał Bujacz

Dołącz do nas
Google+