Konkurs fotograficzny:  Dowódca

Konkurs fotograficzny: Dowódca

Ogłaszamy konkurs dla osób, które robią zdjęcia profesjonalnie jak i amatorsko. Rozpoczynamy kolejny konkurs fotograficzny „Dowódca”, który organizowany jest przez redakcję Portalu Strażaków – Strażacki.pl. Partnerem konkursu jest Strefa Druha. Podstawowym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie konta na Portalu Strażaków, bycie zarejestrowanym na Strefie Druha a także polubienie naszych fanpage na Facebooku.

Kilka prostych zasad:

Należy polubić strazacki.pl oraz Strefę Druha

Należy dołączyć do Sterfy Druha oraz strazacki.pl

Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem zakładki "Punkt Alarmowy" zaznaczając opcję „Konkurs” w tytule wpisać: Konkurs fotograficzny: Dowódca. W załączniku prosimy przesłać jedno zdjęcie (wymiary minimalne 1600x1200px).

Zdjęcie musi być autorskie i nieprzerabiane w programach graficznych (bez podpisu). Prosimy o przesyłanie zdjęć tegorocznych. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 listopada 2013 roku do godziny 24:00. Zdjęcia zostaną opublikowane 11 listopada do godziny 20:00 na fanpage Strażacki.pl oraz na Strefa Druha we własciwych albumach - "Konkurs fotograficzny: Dowódca".

Głosowanie za popmocą udostępnień rozpocznie się od opublikowania zdjęć i będzie trwać do 24.11.2013. Użytkownik zdjęcia wyraża zgodę na dodanie na zdjęciu loga Strażacki.pl oraz Strefy Druha. 

Zdjęcia, które nie spełniają powyższych wymagań nie będą brane pod uwagę. Zatwierdzone zdjęcia użytkowników zostaną opublikowane w galerii na naszych fanpage na facebooku. Od tej chwili głos należeć będzie do osób które posiadają konto na FB. Wygrywają te zdjęcie, które będą mieć najwiecej udostępnień. Udostępnienia muszą zostać wykonane bezpośrednio na zdjęciu w albumie: "Konkurs fotograficzny: Dowódca", tak żeby FB przypisał je do danego zdjęcia i tylko one będą zaliczane. Liczba udostępnień ze Strażackiego oraz Strefy Druha zostanie zsumowana.

Autorzy trzech zdjęć z największą ilością udostępnień zostaną opublikowani na łamach serwisów i poinformowani o tym fakcie za pomocą poczty elektronicznej. Do wygrania są trzy zestawy, a w zestawie znajduje się figurka strażaka w akcji (którą można nabyć m.in. w sklepie), 20 sztuk kalendarzy kieszonkowych, kubek Strefy Druha oraz kubek i smycz Portalu Strażaków – Strażacki.pl. W razie pytań prosimy o kontakt: biuro@strazacki.pl Życzymy powodzenia!

Dołącz do nas
Google+