Wypadek w Siewierzu: Trzy osoby nie żyją

Wypadek w Siewierzu: Trzy osoby nie żyją

Wypadek w Siewierzu: Trzy osoby nie żyją, a dwie są ciężko ranne. To efekt zderzenia auta osobowego z ciężarówką, do którego doszło na DK 78 w Siewierzu. Droga była zablokowana.

Do zdarzenia doszło przed godziną 15 na drodze krajowej nr 78 w Siewierzu. Jak poinformował Paweł Łotocki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie, samochodem osobowym podróżowało w sumie 5 osób, w tym cztery kobiety.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 40-letnia kobieta, która prowadziła opla vectrę wymusiła pierwszeństwo przejazdu i zderzyła się z ciągnikiem siodłowym marki volvo - relacjonował Paweł Łotocki.

Kierowca tira próbował jeszcze uniknąć zderzenia, ale ostatecznie uderzył w bok osobowego auta.
Ciężarówka przebiła bariery przy drodze i zablokowała cały pas jezdni.

Na miejscu zginął 64-letni pasażer (mieszkaniec powiatu zawierciańskiego), a po przetransportowaniu do szpitala zmarła 38-letnia pasażerka (również mieszkająca na terenie powiatu zawierciańskiego).

- W godzinach wieczornych zmarła 40-letnia mieszkanka Zawiercia kierująca oplem - poinformował Paweł Łotocki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Autem podróżowały również 40-latka z Zawiercia (operowano ją w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu, a jej stan jest ciężki) oraz 36-letnia mieszkanka powiatu zawierciańskiego, której życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

źródło: http://zawiercie.naszemiasto.pl/

 Dołącz do nas
Google+