TAKIE RZECZY TYLKO NA STREFIE DRUHA !

TAKIE RZECZY TYLKO NA STREFIE DRUHA !

Przypominamy! Twórcami portalu jest grupa przyjaciół, dla których tematyka pożarnictwa oraz ratownictwa jest szczególnie bliska, a ich umiejętności oraz doświadczenie zaowocowały powstaniem Strefy Druha, która po niespełna roku swojego istnienia okazała się jednym z najlepszych portali społecznościowych o tematyce pożarniczej.

Własna strona internetowa dla jednostek OSP

   Strefa Druha to przede wszystkim miejsce, w którym jednostki OSP mają możliwość zaprezentowania swojej działalności na indywidualnych profilach. Obsługa serwisu jest wyjątkowo przyjazna, intuicyjna i nie wymaga biegłej znajomości html oraz innych skomplikowanych narzędzi. Od samego początku twórcom portalu przyświecała idea, aby edycja profilu była prosta i sprawiała wiele przyjemności. Śmiało można stwierdzić, iż cel ten został osiągnięty. Świadczyć może o tym choćby liczba kilkuset zarejestrowanych jednostek OSP, które z coraz większym zaangażowaniem uczestniczą w rozwoju portalu, przesyłając stale swoje uwagi, sugestie i propozycje. Strefa Druha umożliwia promocję jednostek OSP przez:

• Umieszczanie pełnych informacji o członkach
• Zaprezentowanie sprzętu jednostki OSP
• Tworzenie galerii zdjęć
• Tworzenie kroniki jednostki OSP
• Zaprezentowanie swojej remizy
• Relacjonowanie informacji o interwencjach, wydarzeniach kulturalnych, a także zawodach sportowych
• Umieszczanie reklam na swoim profilu i czerpania z tego zysków.

  Portal zawiera wyszukiwarkę zarejestrowanych jednostek OSP, a także interaktywne mapy umożliwiające szybko i sprawnie odnaleźć interesujący nas profil jednostki.

   Pomysłodawcy portalu w ostatnim czasie dali możliwość zarejestrowanym jednostkom OSP prezentowania informacji statystycznych dotyczących odsłon oraz odwiedzin poszczególnych profili, co z całą pewnością zwiększa możliwości promocyjne jednostek.

 Kolejnym atutem portalu jest możliwość budowania przez zarejestrowane jednostki OSP własnych zestawień i statystyk interwencji, a także możliwość prezentowania ich w estetycznej formie graficznej szerokiemu gronu internautów.

Społeczność na Strefie Druha

   Strefa Druha to także miejsce mające na celu integrowanie społeczności, której tematyka pożarnictwa jest wyjątkowo bliska. Dlatego portal umożliwia zarejestrowanie się każdemu, kto chciałby uczestniczyć w dyskusjach na czacie, poznawać innych pasjonatów pożarnictwa, prowadzić z nimi konwersacje, dzielić się swoimi radościami i smutkami, a także wymieniać opinie oraz doświadczenia. Twórcy portalu dali możliwość tworzenia każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi konfiguracji własnego profilu, w tym:

• Umieszczania o sobie informacji podstawowych
• Udostępniania danych kontaktowych
• Umieszczania informacji o swoich zainteresowaniach i przebiegu ewentualnej służby
• Tworzenia własnych galerii zdjęć.

   Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość kontaktu z innymi użytkownikami dzięki:

• mechanizmowi tworzenia i zapisu wiadomości,
• komentowaniu aktualności, galerii i innych wpisów,
• rozmowom na czacie.

  Twórcy portalu zapewniają, iż dalszy kierunek rozwoju Strefy Druha będą wyznaczać przede wszystkim osoby będące częścią społeczności portalu. To ich propozycje oraz uwagi mają stać się w przyszłości wyznacznikiem nowych funkcjonalności, aby portal z każdym kolejnym tygodniem spełniał w coraz większym stopniu oczekiwania użytkowników.

Strefa Druha a propagowanie idei pożarniczej

  Strefa Druha ma także na celu propagowanie idei pożarniczej. Od momentu powstania portal stara się nawiązywać kontakty z innymi podmiotami związanymi z tematyką pożarniczą i proponuje podjęcie współpracy, która ma na celu propagowanie zagadnień pożarniczych i ratowniczych. Niestety nie ze wszystkimi podmiotami współpraca jest możliwa, zwłaszcza z tymi, których działalność jest stricte komercyjna.

  Należy zaznaczyć w tym miejscu, iż Strefa Druha jest portalem bezpłatnym dla zarejestrowane jednostek OSP oraz użytkowników budujących społeczność na portalu.

  Na koniec chcemy wszystkich, bez wyjątku, serdecznie zaprosić do rejestracji na portalu. Rejestracja potrwa tylko chwilę, a później przed Wami wiele nawiązanych kontaktów oraz przyjaźni. Zapraszamy serdecznie! Warto!

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ

 

Dołącz do nas
Google+