Konkurs fotograficzny: Strażak w akcji

Konkurs fotograficzny: Strażak w akcji

Wielkimi krokami zbliża się koniec wakacji. Zapewne wielu z Was w tym czasie zrobiło mnóstwo ciekawych zdjęć podczas akcji ratowniczo – gaśniczych czy ćwiczeń. Dlatego już dzisiaj rozpoczynamy konkurs fotograficzny „Strażak w akcji”.

Konkurs organizowany jest przez redakcję Portalu Strażaków – Strażacki.pl. , a pratnerem konkursu jest Strefa Druha. Natomiast patronat medialny objęła Galeria Ratownicza - Ratownictwo w Obiektywie.

Tak jak zapowiadał portal, konkursy będa nieodłącznym elementem serwisu. Podstawowym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie konta na Portalu Strażaków.

Kilka prostych zasad:

  • zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem opcji "Punkt Alarmowy" zaznaczając opcję „Konkurs”
  • w tytule wpisać: Konkurs fotograficzny: Strażak w akcji,
  • w załączniku prosimy przesłać jedno zdjęcie (wymiary minimalne 1600x1200),
  • zdjęcie musi być autorskie i nieprzerabiane w programach graficznych (bez podpisu),
  • prosimy o przesyłanie zdjęć tegorocznych,
  • zgłoszenia przyjmujemy do 15 września 2013 roku do godziny 24

Zdjęcia, które nie spełniają powyższych wymagań nie będą brane pod uwagę.

Spośród osób które prześlą prawidłowe zgłoszenia, redakcja wybierze dziesięć zdjęć, które następnie zostaną opublikowane na łamach serwisu. Od tej chwili głos należeć będzie do użytkowników Strażackiego, którzy będą głosować na najlepsze zdjęcie za pomocą sondy. W głosowaniu mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy.
Głosowanie potrwa dwa tygodnie. Zwycięzcy z największą ilością zdobytych głosów zostaną opublikowani na łamach serwisu i poinformowani o tym fakcie za pomocą poczty elektronicznej.
Trzy zdjęcia, które zdobędą największą ilość głosów wygrywają. Do wygrania są trzy zestawy, w których znajdują się figurki strażaków w akcji (które już niebawem będą do nabycia w naszym sklepie) oraz smycz Portalu Strażaków – Strażacki.pl.

W razie pytań prosimy o kontakt: biuro@strazacki.pl 


Życzymy powodzenia!

Dołącz do nas
Google+