OSP Wronki
OSP Wronki

OSP Wronki

Działnia OSP Wronki w dniu 3 sierpnia 2013 roku

W dniu 3 sierpnia 2013 roku, o godz. 3.50, dyżurny PSK Szamotuły otrzymał zgłoszenie o zagięciu mężczyzny na rzece Warcie w miejscowości Antoniny gmina Obrzycko, do działań poszukiwawczych został zadysponowany jeden zastęp JRG Szamotuły z łodzią i jeden zastęp OSP Wronki z łodzią. Poszukiwania prowadzono przy pomocy łodzi na Warcie od strony Obrzycka w kierunku Wronek i od strony Wronek w kierunku Obrzycka. Poszukiwania zostały zakończone sukcesem, mężczyzna został znaleziony i podjęty na pokład łodzi JRG Szamotuły.

O godz. 16.17 dyżurny PSK Szamotuły zadysponował podnośnik koszowy z OSP Wronki do pożaru składu makulatury w Szamotułach na ulicy Chrobrego, gdzie w działaniach ratowniczych brały udział zastępy z JRG Szamotuły, OSP Przecław i OSP Baborowo. Działania ratownicze były prowadzone przez kilka godzin.

O godz. 18.57 jeden zastęp OSP Wronki został zadysponowany do podejrzenia wycieku gazu w budynku wielorodzinnym na ulicy Polnej we Wronkach. Budynek został sprawdzony przy pomocy miernika i przewietrzony.

Dołącz do nas
Google+