OSP Amica Wronki

Milionowa kuchnia i przekazanie samochodu

Przekazanie nowego samochodu.

W piątek 19 października 2012r. z taśmy produkcyjnej wronieckiej fabryki kuchni Amica zjechał milionowy egzemplarz kuchenki. Amica Smart to najmłodsze i zarazem najbardziej zaawansowane technologicznie dziecko wronieckich
konstruktorów. Panel dotykowy i możliwość aktualizowania przepisów i programów do przygotowywania potraw wprost z internetu to tylko część możliwości, jakie daje najnowocześniejsza kuchenka. Jesteśmy dumni, jest październik i udało
nam się w dziesięć miesięcy wyprodukować milion kuchenek – mówi Jacek Rutkowski, prezes Amica Wronki. W tej chwili Amica to największy pracodawca we Wronkach. Zakład pracuje na trzy zmiany i zatrudnia ponad 2 tysiące pracowników.
W piątek świętowali pracownicy fabryki. Pierwsza część odbyła się w samym zakładzie, gdy z linii montażowej zjechała milionowa kuchenka. Następnie zarząd firmy zaprosił pracowników na imprezę, która odbyła się na stadionieAmici.

Zarząd firmy zadbał też o strażaków z OSP Amica. Jednostka dostała w prezencie zupełnie nowy średni samochód ratowniczo – gaśniczy marki Mercedes Benz Atego 1329AF, natomiast poprzedni samochód ratowniczo – gaśniczy marki Star 244L GBA 2,5/16 został przekazany jednostce OSP Podrzewie.

Dołącz do nas
Google+