OSP Swarzędz

2 osoby śmiertelne w wypadku.

11 maja 2013 roku nasza jednostka została zadysponowana do wypadku w miejscowości Gowarzewo. Na miejscu okazało się, że w zderzeniu czołowym dwóch samochodów poszkodowane zostały 3 osoby.

11 maja 2013 roku nasza jednostka została zadysponowana do wypadku w miejscowości Gowarzewo. Na miejscu okazało się, że w zderzeniu czołowym dwóch samochodów poszkodowane zostały 3 osoby z czego jedna zmarła na miejscu, a 2 w szpitalu, trzeci poszkodowany przytomny został odwieziony do szpitala, poszkodowanych trzeba było wyciągać za pomocą narzędzi hydraulicznych. Na miejsce zadysponowano OSP Swarzędz, OSP Gowarzewo, OSP Kleszczewo, JRG 3, S11, P6, LPR oraz policja. Zdjęcia: http://epoznan.pl/news-news-40538-Gowarzewo_jedna_osoba_zginela_w_wypadku

Dołącz do nas
Google+