OSP Golęczewo
Wypadek DK11 264 KM

Wypadek DK11 264 KM

Ciepłe wiosenne popołudnie. W powietrzu unosi się zapach grillowania, aż o godzinie 15:55 Golęczewiski spokój zagłusza syrena alarmowa.

 Ze zgłoszenia wynika ze na DK 11 Doszło do wypadku. Do akcji szybko wyruszają dwa zastępy OSP.
Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu sytuacji wynika ze w wypadku udział brały dwa samochody osobowe. . Ruch drogowy jest zamknięty. Szybkie zabezpieczenie miejsca zdarzenia udzielenie poszkodowanym KPP, odłączenie akumulatorów i po kilku chwilach strażacy otwierają ruch wahadłowy. Na miejsce przybywają kolejne zastępy z OSP Chludowo oraz JRG5. Na miejsce zostaje wezwane pogotowie energetyczne w celu sprawdzenia uszkodzonej w wypadku skrzynki oświetleniowej. Po chwili dociera Pogotowie ratunkowe w celu przebadania osób poszkodowanych. W tym czasie dojeżdża policja która zaczyna swoje czynności. Po tym wszystkim strażakom zostaje uprzątniecie drogi, neutralizacja płynów z drogi i przywrócenie ruchu drogowego.W działaniach udział brało:
SLRT - 6 osób OSP GOLĘCZEWO
GCBA 5/24 - 6 osób OSP GOLĘCZEWO
SLRT - Osp Chludowo
GCBA 5/24 - Osp Chludowo
GBA 2,5/16 - JRG 5

" Zaczyna się weekend pamiętajcie nadmierna prędkość prowadzi właśnie do takich zdarzeń". Dziś nikomu nic się nie stało ale mogło skończyć się to gorzej. ZWOLNIJCIE!!!

 

Dołącz do nas
Google+