OSP Nowinki
Podpora Ratownicza MikoRescueTech

Podpora Ratownicza MikoRescueTech

Podpora Ratownicza MikoRescueTech

Długość: 1600 mm do 2800 mm

Cechy charakterystyczne:

Głowica
Specjalnie zaprojektowany i poddany wielu testom kształt wymiennej głowicy podstawowej gwarantuje pewny punkt podparcia lub zaczepienia, w tym o płaskie powierzchnie karoserii pojazdów.

Teleskopowa zmiana długości
Podpory Miko Rescue Tech posiadają zdolność szybkiej zmiany długości w zakresie 70% długości podstawowej.
Dzięki zastosowaniu niezwykle prostego i skutecznego mechanizmu cała operacja ograniczona została do przestawienia dźwigni, która automatycznie po zwolnieniu zatrzaskuje się na najbliższym otworze pozycjonującym.

Zintegrowany pas mocujący
Szczególnie ważną cechą podpór używanych w ratownictwie jest możliwość współpracy z pasem napinającym. Umożliwia to szybkie i pewne wykonanie stabilizacji praktycznie w każdych warunkach.
W podporze PT poszliśmy jeszcze dalej. Stosując kilka pewnych punktów zaczepienia pasa oraz jego łatwe przepinanie, poszerzyliśmy zakres możliwych do osiągnięcia konfiguracji mocowania oraz współpracy podpór ze sobą.

Stopa ślizgowa
Wśród rozwiązań z całego świata dominują dwie szkoły stopy ślizgowej (głównie USA) i oporowej (Europa). Uznaliśmy podczas wielu testów, że dla zwiększenia uniwersalności, praktyczniejszą jest stopa ślizgowa.

Dane techniczne:

Wysokość min 1600mm

Wysokość max 2800mm

Nośność max 1500mm

Nośność pasa 2500mm

Długość pasa 7m

Waga podpory15kg

Kąt pracy 140 stopni

Wymiary 1600 x 280 x 180 mm

 

Dołącz do nas
Google+