OSP Nowinki
22-latek staranował pięć samochodów na rynku w Czempiniu!

22-latek staranował pięć samochodów na rynku w Czempiniu!

22-latek staranował pięć samochodów na rynku w Czempiniu! Mężczyzna wyprzedzając stracił panowanie nad samochodem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kolizja na Rynku w Czempiniu mogła skończyć się dużo bardziej poważnie, gdyby w którymś ze zniszczonych samochodów byli ludzie. Z ustaleń policji wynika, że 22-letni mieszkaniec powiatu kościańskiego na Rynku w Czempiniu, na wysokości dawnej stacji paliw, rozpoczął manewr wyprzedzania.
W tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości, a kilka metrów dalej jest również przejście dla pieszych. Kierowca podczas wyprzedzania najprawdopodobniej wpadł w poślizg. Prowadzony przez niego samochód zjechał na prawo i wylądował na pobliskim parkingu.Kierowca opla omegi na parkingu staranował pięć samochodów. W autach nikogo nie było, nikt więc nie ucierpiał. - Mężczyzna był trzeźwy. Został ukarany mandatem. 

 

Dołącz do nas
Google+