OSP Karsy
OTWP - eliminacje Gminy Gołuchów

OTWP - eliminacje Gminy Gołuchów

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” odbył się 12.03.2023 r. w Hali Sportowej w Kościelnej Wsi. Zgodnie z regulaminem Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej powołano komisję sędziowską eliminacji gminnych w składzie:

1. Waldemar Melerowicz - Przewodniczący
2. Jacek Dobrzyński - Sekretarz
3. Michał Balcer - członek
4. Jerzy Danielski - członek
5. Krzysztof Gramala - członek
6. Jan Jędrzejak - członek
7. Jacek Nowicki - członek
8. Dariusz Kołodziejczyk - członek
9. Marcin Binek - członek
10. Marcin Kaźmierczak - członek

Po dokonaniu oceny prac pisemnych zakwalifikowano do finału niżej wymienionych uczestników eliminacji gminnych:

I GRUPA (szkoły podstawowe I-IV)

Ze względu na brak uczestników w tej grupie, turnieju nie przeprowadzono.

II GRUPA (szkoły podstawowe V-VIII)

1. Dominik Matuszak - OSP Kuchary 16 - pkt.
2. Andrzej Ciesielski - OSP Bielawy 15 - pkt.
3. Klaudiusz Jędrzejak - OSP Karsy 13 - pkt.
4. Szymon Kołodziejczyk - OSP Bogusław-Bogusławice 13 - pkt.
5. Marcin Matuszak - OSP Kuchary 12 - pkt.

III grupa (szkoły ponadpodstawowe)

1. Przemysław Gil - OSP Karsy 24 - pkt.
2. Kamil Staszak - OSP Kuchary 23 - pkt.
3. Zuzanna Gramala - OSP Jedlec 22 - pkt.
4. Roksana Nowaczyk - OSP Karsy 21 - pkt.
5. Julia Sójka - OSP Bielawy 20 - pkt. + 1 = 21
6. Maja Zawada - OSP Kościelna Wieś 20 - pkt. + 0 = 20

W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

I grupa (szkoły podstawowe I-IV)

Ze względu na brak uczestników w tej grupie, turnieju nie przeprowadzono.

II grupa (szkoły podstawowe V-VIII)

1. Klaudiusz Jędrzejak - OSP Karsy 5,5 - pkt.
2. Marcin Matuszak - OSP Kuchary 3,5 - pkt.
3. Dominik Matuszak - OSP Kuchary 3,0 - pkt.
4. Andrzej Ciesielski - OSP Bielawy 2,0 - pkt.
5. Szymon Kołodziejczyk - OSP Bogusław-Bogusławice 0,0 - pkt.

III grupa (szkoły ponadpodstawowe)

1. Julia Sójka - OSP Bielawy 9,5 - pkt.
2. Roksana Nowaczyk - OSP Karsy 7,5 - pkt.
3. Przemysław Gil - OSP Karsy 5,5 - pkt. (test 24)
4. Kamil Staszak - OSP Kuchary 5,5 - pkt. (test 23)
5. Zuzanna Gramala - OSP Jedlec 3,5 - pkt.

Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe, a także dyplomy.

Gratulujemy zwycięzcom i wszytkim uczestnikom.

Pierwsze 3 osoby z każdej grupy awansowały do eliminacji powiatowych, które odbędą się w Pleszewie w dniu 15.04.2023 r. o godz. 09:30.

 

 

Dołącz do nas
Google+