OSP Karsy
90-lecie OSP Sobótka

90-lecie OSP Sobótka

Jubileusz 90-lecia istnienia jednostki

W dniu 1 lipca 2017 r. (sobota) nasza zaprzyjaźniona jednostka „zza miedzy”, ale już z sąsiedniej gminy, OSP Sobótka obchodziła jubileusz 90-lecia powstania jednostki. Zostaliśmy zaproszeni i mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystości z naszym pocztem sztandarowym. Z tej okazji życzymy aby OSP Sobótka nadal tak prężnie się rozwijała, aby zapał z jakim uczestniczą w różnych uroczystościach i zaangażowanie w wypełnianiu tych najważniejszych celów, czyli pomoc drugiemu człowiekowi, nigdy nie wygasł. Z okazji jubileuszu wielu członków czynnych i MDP otrzymało medale i wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy odznaczonym i wyróżnionym. Życzymy także, abyśmy mogli się spotkać wszyscy razem za 10 lat, kiedy to będzie obchodzony jubileusz 100-lecia jednostki.

Uroczystość filmowała TV Pro-Art i na ich stronach można zobaczyć reportaż o OSP Sobótka:

http://tvproart.pl/vod/#/categories/cats/player/10541/wydarzenia

 Fotorelacja z obchodów na stronie Facebook OSP Sobótka.

Dołącz do nas
Google+