OSP Karsy
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - Czermin 2017

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - Czermin 2017

Eliminacje Powiatowe

W dniu 01.04.2017 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół w Czerminie odbyły się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Z naszej jednostki OSP Karsy udział wzieli w grupie szkół ponadgimnazjalnych Patrycja Nowicka i Piotr Dobrzyński, niestety nie udało im się zakwalifikować do części finałowej turnieju.

Po testach pisemnych do finału zakwalifikowali się następujący uczestnicy turnieju:

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe)

  1. Maja Marciniak OSP Kowalew 27 pkt.
  2. Paulina Antczak OSP Dobrzyca 26 pkt.
  3. Dominik Łyskawka OSP Kuchary 25 pkt.
  4. Miłosz Juszczak OSP Szymanowice 24 pkt.
  5. Jan Melka OSP Kuchary 24 pkt.

II grupa wiekowa (szkoły gimnazjalne)

  1. Maciej Filipiak OSP Broniszewice 26 pkt.
  2. Mikołaj Kubiak OSP Kowalew 21 pkt.
  3. Piotr Kubisiak OSP Broniszewice 20 pkt.
  4. Radosław Gmyrek OSP Ruda Wieczyńska 19 pkt.
  5. Dawid Sip OSP Wronów 19 pkt.

III grupa wiekowa (szkoły ponadgimnazjalne)

  1. Monika Marciniak OSP Żegocin 22 pkt.
  2. Magdalena Jędraszak OSP Czermin 20 pkt.
  3. Patrycja Walendowska OSP Kowalew 18+28 pkt.*
  4. Arkadiusz Kostanowicz OSP Białobłoty 18 + 27 pkt.*
  5. Michał Boruszczak OSP OSP Chocz 18+24 pkt.*

*kolejność wyłoniona po dogrywce.

Po części finałowej, ostateczna kolejność wygląda następująco:

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe)

  1. Maja Marciniak OSP Kowalew
  2. Miłosz Juszczak OSP Szymanowice
  3. Jan Melka OSP Kuchary
  4. Paulina Antczak OSP Dobrzyca
  5. Dominik Łyskawka OSP Kuchary

II grupa wiekowa (szkoły gimnazjalne)

  1. Maciej Filipiak OSP Broniszewice
  2. Mikołaj Kubiak OSP Kowalew
  3. Piotr Kubisiak OSP Broniszewice
  4. Radosław Gmyrek OSP Ruda Wieczyńska
  5. Dawid Sip OSP Wronów

III grupa wiekowa (szkoły ponadgimnazjalne)

  1. Monika Marciniak OSP Żegocin
  2. Patrycja Walendowska OSP Kowalew
  3. Magdalena Jędraszak OSP Czermin
  4. Michał Boruszczak OSP Chocz
  5. Arkadiusz Konstanowicz OSP Białobłoty

Zwycięscy poszczególnych grup wiekowych wezmą udział w eliminacje wojewódzkich które odbędą się 22 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie koło Konina.

Powiat pleszewski reprezentować będą :

  • Maja Marciniak - OSP Kowalew (grupa szkół podstawowych),
  • Maciej Filipiak - OSP Broniszewice (grupa szkół gimnazjalnych),
  • Monika Marciniak - OSP Żegocin (grupa szkół ponadgimnazjalnych).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcą i wszystkim uczestnikom eliminacji. Życzymy powodzenia na eliminacjach wojewódzkich.

Dołącz do nas
Google+