OSP Karsy
Dzień Dziecka w Karsach

Dzień Dziecka w Karsach

Dzień Dziecka, Matki i Ojca - było rodzinnie.

Z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki oraz zbliżającego się Dnia Ojca, mieszkańcy Karsy wspólnie spotkali się aby przy ciastku i kawie zorganizować gry i zabawy dla swoich dzieci i wnuków. Nie mamy wielu okazji, aby cała wioska mogła się spotkać i całymi rodzinami wspólnie spokojnie porozmawiać, a przy okazji zapewnić zabawę dla dzieci.

Dzieci mogły wziąć udział w konkursach i zabawach. Mogły wsiąść do samochodu strażackiego, odbyć krótką przejażdżkę. Było więc rzucanie rzutek do celu, wyścigi w workach, bieg z łyżeczką na której była piłeczka, celowanie wodą do celu z hydronetki strażackiej. Oczywiście dzieci otrzymały fajne nagrody i każde dziecko które uczestniczyło w zabawie dostało jakiś drobiazg w postaci długopisów, czapeczek, gier, puzzli, klocków Lego.

A w tym czasie dorośli mogli wypić kawę lub herbatę i zjeść przygotowane ciasto. Były też lody dla wszystkich uczestników. Oczywiście było też wspólne ognisko przy którym kto chciał mógł upiec sobie kiełbaskę.

Wszyscy byli zadowoleni, a dzieci zdrowo i na sportowo spędziły wspólnie czas, choć na chwilę zapominając o komputerach o komórkach.

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji tego spotkania i ufundowali upominki i nagrody. Najlepszym podziękowaniem niech będzie uśmiech dzieci które brały udział w pikniku.

Więcej zdjęć na stronie Życia Pleszewa.

Dołącz do nas
Google+