OSP Lipa
Pomóż Strażakom z OSP Lipa

Pomóż Strażakom z OSP Lipa

Na co dzień my strażacy jesteśmy gotowi by pomóc drugiemu człowiekowi. Wiele słyszy się o pożarach, powodziach i innych zdarzeniach, a na miejscu zawsze jest Straż Pożarna.

Składamy wielką prośbę do was, abyście i wy różnież pomogli nam. Jesteśmy dysponowani do co raz trudniejszych zadań, do których jest nam potrzebny specjalny sprzęt. My strażacy nie chcemy wynagrodzeń za to co robimy dla społeczeństwa, bo robimy to z dobrego serca. Do każdego składamy prośbę, by oddali swój 1% podatku. Was to nic nie kosztuje, bo zamiast do budżetu państwa, ten jeden procent trafi do naszej jednostki, a dzięki temu będziemy mogli zakupić sprzęt, by zadbać o wasze bezpieczeństwo.

Składamy wielką prośbę do firm. Jeżeli jakaś firma byłaby w stanie przekazać trochę pieniędzy do naszej jednostki, bylibyśmy bardzo wdzięczni, bo w dzisiejszych czasach jest nam ciężko utrzymać się tylko z pieniędzy, które dostaniemy z Krajowego Systemu, czy też z gminy.

Obiecujemy, że każda kwota zostanie przeznaczona na zakup nowego sprzętu dla naszej jednostki.

Udało nam się zakupić samochód Marki Star 266, a potrzebny jest nam też m.in. sprzęt do ratownictwa technicznego, nowe ubrania do usówania gniazd os czy szerszeni i wiele innych.

Wszystkich chętnych do oddania 1% zapraszamy do przeczytania plakatu, na którym zamieszczone są dane, które trzeba wypisać przy rozliczeniu.

A osoby i firmy chętne do przekazania większej sumy na naszą jednostkę, prosimy o kontakt pod podanym adresem e-mail: ksrglipa@gmail.com

Dołącz do nas
Google+