OSP Chodów
24 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

24 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Jak co roku tak i tym razem kilku druhów naszej jednostki stawiło się na zbiórce aby wesprzeć szlachetny cel jakim jest zbiórka pieniędzy na WOŚP. Oprócz punktu medyczno - informacyjnego, jeden z naszych druhów przeprowadził licytację przedmiotów ofiarowanych przez osoby prywatne oraz instytucje i przedsiębiorców. Jak napisał w Przeglądzie Kolskim red ZIT aukcja a następnie zabawa prowadzone były sprawnie i z dowcipem przez jednego z naszych druhów.

Trzeba przyznać, że na licytacji stawiło się liczne grono świadomej części społeczeństwa chodowskiego i nieliczni okoliczni mieszkańcy naszej gminy. Po licytacji przeszedł czas na zabawę prze akompaniamencie zespołu Metrum , Natomiast o godzinie 20,00 druhowie odpalili ŚWIATEŁKO DO NIEBA zasponsorowane jak co roku przez Wójta Gminy.

Dołącz do nas
Google+