OSP Chodów
M E L D U N E K  NR 2 / 2016

M E L D U N E K NR 2 / 2016

Wspólne z policjantami z Komisariatu Policji w Kłodawie Jednostka Operacyjno Techniczna wzięła udział w poszukiwaniach Józefa Frontczaka 66 letniego mieszkańca Tarnówki który zaginął w dniu 9.03.2016 r w miejscowości Tarnówka gm. Grzegorzew. w działaniach brały udział dwie obsady radiowozów z KP Kłodawa JOT OSP Chodów 1 zastęp wykorzystano kamerę termowizyjną

Mężczyzna ten w środę, 9 marca, około godz. 4.00 nad ranem wyjechał z miejsca zamieszkania osobowym autem Citroen Berlingo koloru srebrnego z przyczepką samochodową z niebieską plandeką i do chwili obecnej nie powrócił do domu, jak i również nie nawiązał żadnego kontaktu z najbliższą rodziną. Z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynika, że celem podróży zaginionego mężczyzny miała być miejscowość Grabów w woj. łódzkim.
W chwili zaginięcia 66-latek ubrany był w kurtkę dżinsową, na którą nałożona była druga kurtka materiałowa koloru brązowego, spodnie brązowe sztruksowe, buty czarne skórzane za kostkę oraz w koszulę flanelową w ciemne paski.

Dołącz do nas
Google+