OSP Stawiszyn
WSPOMÓŻ NASZĄ JEDNOSTKĘ W ZDOBYCIU NOWEGO AUTA

WSPOMÓŻ NASZĄ JEDNOSTKĘ W ZDOBYCIU NOWEGO AUTA

Zbiórka pieniędzy na wóz strażacki dla naszej jednostki

Szanowni Mieszkańcy Gminy Stawiszyn!

Nasza jednostka znalazła się na liście dofinansowań na zakup nowego auta ratowniczo-gaśniczego 🚒. Cieszymy się niezmiernie, że OSP Stawiszyn została zauważona i po tylu latach starań w końcu będziemy mogli doczekać się nowego wozu, który poprawi bezpieczeństwo Was mieszkańców oraz zapewni nam strażakom bezpieczniejszy dojazd na akcje.

Niestety samo dofinansowanie oraz wkład Urzędu Gminy i Miasta Stawiszyn nie wystarczy ponieważ, by zakupić samochód, nasza jednostka musi dołożyć wkład własny w wysokości 50 000 zł. Nie jest to mała kwota, ale wierzymy, że przy zaangażowaniu naszych strażaków oraz Państwa zaangażowaniu uda nam się wspólnie uzbierać tą kwotę. Nasi strażacy od początku roku podejmowali stopniowe kroki w celu zebrania pieniędzy oraz przekazywali na ten cel ekwiwalent za udział w wyjazdach. W najbliższym czasie na pewno usłyszycie Państwo więcej o naszej działalności i akcjach na rzecz nowego wozu.

Wiemy, że 50 tys. zł wydaje się niemożliwym celem, jednak nasi strażacy cały czas angażują się w działania i szukają wsparcia u lokalnych przedsiębiorców. Wierzymy, że przekazując nawet małe kwoty uda nam się uzbierać te pieniądze i wszyscy będziemy mogli cieszyć się z nowego wozu i zostać jego fundatorami 😊


Zamieszczamy poniżej numer konta bankowego stworzonego specjalnie na ten cel. Liczymy na Państwa pomoc. Jest to sprawa nas wszystkich jako lokalnej społeczności.

WPŁATA NA KONTO:

OSP Stawiszyn, ul. Starościńska 4, 62-820 Stawiszyn

55 8407 0003 0500 0198 2000 0103

 Bank Spółdzielczy w Pleszewie Oddział Stawiszyn

 

FOTO I TEKST: funpage OSP STAWISZYN

Dołącz do nas
Google+