OSP Stawiszyn
22/2024 Konar drzewa na jezdni we wsi Petryki

22/2024 Konar drzewa na jezdni we wsi Petryki

Spokojne niedzielne południe, przerwała wyjąca syrena strażacka na stawiszyńskim ratuszu

    W dniu 30.06.2024 o godzinie 12:26 zostaliśmy zaalarmowani przez dyżurnego SKKM PSP w Kaliszu do zdarzenia. Po dotarciu pierwszych strażaków i zgłoszeniu się drogą radiową, otrzymano dyspozycję wyjazdu jednym zastępem do konaru drzewa na jezdni w miejscowości Petryki.

    Po dojechaniu na miejsce zastano nadłamany konar przydrożnego drzewa, który blokował przejazd. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu terenu działań oraz usunięciu zalegającego na jezdni konaru przy pomocy piły spalinowej.

    Siły i środki:

Fotografia poglądowa z archiwum OSP Stawiszyn (zabrania się użycia bez zgody)

Dołącz do nas
Google+