OSP Stawiszyn
21/2024 Kolizja trzech pojazdów na DK25 w miejscowości Piątek Mały

21/2024 Kolizja trzech pojazdów na DK25 w miejscowości Piątek Mały

Groźnie wyglądające zdarzenie z udziałem trzech pojazdów, dwóch ciężarowych oraz jednego osobowego w miejscowości Piątek Mały na Drodze Krajowej nr 25

    W dniu 18.06.2024 o godzinie 07:33, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Kaliszu zadysponował naszą jednostkę za pomocą selektywnego wywoływania do zdarzenia. Przybyli do remizy druhowie, zgłaszając się drogą radiową otrzymali dyspozycję wyjazdu do zdarzenia drogowego na DK25 w miejscowości Piątek Mały.

    Po dojechaniu na miejsce zdarzenia, zastano zakleszczony samochód osobowy pomiędzy dwoma pojazdami ciężarowymi. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu terenu działania, wsparciu psychicznym jednej z osób biorących udział w zdarzeniu. Od pojazdów zostało odłączone zasilanie, a po uprzątnięciu ich z jezdni przystąpiono do oczyszczania jezdni z pozostałości pokolizyjnych.

    Siły i środki:

Foto: Przemysław Matuszak, Jarosław Stasiak OSP Stawiszyn (zabrania się użycia bez zgody)

Dołącz do nas
Google+